Kurumsal İnternet Hizmetleri - Bidy Yazılım ve Teknoloji Kurumsal İnternet Hizmetleri - Bidy Yazılım ve Teknoloji

Kurumsal İnternet Hizmetleri

Kurumsal Hosting

kurumsal internet hizmetleri

Kurumsal Hosting

Domain, Hosting, Sunucu gibi teknolojik altyapınızı sağlıyoruz. Dilerseniz diğer firmalar üzerinde tuttuğunuz envanterinizin idari ve teknik takibini sizin adınıza biz yapıyoruz. Ay sonu tek fatura ile sadece bir kaynaktan tüm hosting denetim hizmetini deneyimli ekibimizle yerine getiriyoruz.

Hosting Hizmetleri

Başlangıçtan itibaren web sitenizin dijital platforma ilk adımını atıyor; gelişen süreçte aşama aşama ihtiyaç duyulan hosting ve domain gibi tüm internet protokolü takiplerini sağlıyoruz. Mutlu müşteri ailemizin referansı ile web sitenizin hosting hizmetleri Bidy.com tecrübeli ekibinin ellerinde! SSL sertifikalı, güvenlik garantili, kesintisiz ve yüksek donanımlı hosting ve domain hizmeti, avantajlı fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Takip etmeye çalıştığınız teknolojik envanterinizi bize bırakın, siz işinize odaklanın ve kolay kurulumun keyfini çıkarın!

Kurumsal Hosting

Web sayfalarınız dünyaya açılan kapılarınızdır. Bu kapıların her zaman açık kalması için yüksek performanslı web hosting hizmetimizden yararlanın. Windows ve Linux hosting paketlerimiz ile sitenizi barındırın. Web sitenizin online platformda istikrarlı bir büyüme sağlayabileceği kurumsal hosting hizmeti ile tüm donanımlara sahip olun! Avantajlı fiyat imkanları, güçlü güvenlik altyapısı ve özellikle de KOBİ ihtiyaçlarına hitap eden kurumsal web hosting hizmeti, Bidy.com deneyimli ekibiyle sizleri bekliyor!

Kurumsal Mail

Kurumsal mail hosting hizmetimizle hızlı ve kesintisiz e-posta deneyimi yaşayın. Cep telefonları ve outlook destekli, webmail arayüzü olan mail servislerimizle ayrıcalıklı deneyimin keyfine varın. Hosting hizmetimiz yeterli gelmezse ya da bağımsız bir çözümüne ihtiyaç duyarsanız, sizin için ayrılmış bir mail sunucusu kiralayabilir, performansınızı katlayabilirsiniz. Kurumsal mail hesapları, giriş-çıkış yapan personelin mail açma ve kapatma prosedürleri tarafımızca takip edilir. Kurumsal mail hosting hizmetimiz sayesinde spam, virüs içeren ve istenmeyen maillere sonsuza dek veda edin!

Sunucu Kiralama

Gerek sektörel yazılımlarınız gerekse web ve e-posta çözümleriniz için sunucu kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tamamen size ayrılmış sunucu kiralama hizmeti ile paylaşılmış sunucu kullanımına son verin. Sizler, yani tamamen kiracıların ihtiyaç ve taleplerine özel tasarlanmış sunucu kiralama hizmeti Bidy.com sunucu kiralama çözümleri içerisinde sizi bekliyor!

Yönetim Danışmanlığı

Takip etmeye çalıştığınız teknolojik envanterinizi bize bırakın, siz işinize odaklanın! Yönetim danışmanlığı hizmeti ile web sitenizin yönetim paneli içerisinde sorunsuz ve kolay ilerleyen sistemin keyfini çıkarın! Web sitenizde profesyonel işler gerçekleştirmek ve online dünyada rakiplerinizin önüne geçmek için Bidy.com web sitesi yönetim danışmanlığı hizmetinden faydalanın!

İdari Yönetim

Yeterli teknik personeliniz ya da altyapınız yok mu? Hosting ve domainlerinizi kendiniz mi takip ediyorsunuz? Bırakın servisleri biz yönetelim, siz de şirketinizi yönetin. Faturalarınız ay sonu muhasebe departmanınız tarafından ödensin.

Teknik Yönetim

Teknik yönetim planlamasını yavaş yapan şirketlerden yoruldunuz mu? Teknik sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çok mu efor harcıyorsunuz? Birden fazla muhattabınız mı var? O halde web sitenizin tüm teknik araçlarını biz yönetelim, vaktiniz size kalsın. Bidy.com hızlı ve çevik ekibi olarak tüm teknik kontrollerde yetkinliğimizi ortaya koyuyoruz. Teknik yönetim hizmeti ile cari çalışabilir; ay sonunda tek faturayla diğer teferruatlardan kurtulabilirsiniz. Amacımız, tek kaynaktan tüm web site hizmet araçlarından faydalanmanızı sağlamak; üstelik uygun fiyat, tecrübeli ekip ve güvenli garantili çözümlerle!

SIK SORULAN SORULAR​

Kurumsal internet hizmetleri, işletmelerin yüksek hızlı ve güvenilir internet erişimi ve sunuculara sahip olmalarını sağlayan özel internet bağlantılarıdır.

Avantajlar arasında yüksek hız, güvenilirlik, özel  bağlantılar, yüksek depolama alanına sahip sunucular, daha iyi müşteri destek ve geniş yönetim danışmanlığı bulunmaktadır.

Her bir sunucu bağımsız bir işletim sistemine ve kaynaklara sahiptir. Fiziksel ve Sanal Sunucular kullanmanın yanında VDS, Bulut ve Kurumsal Sunucular konusunda destek sağlamaktayız.

Fiziksel sunucu, donanım seviyesinde bir cihazdır; sanal sunucu ise bir fiziksel sunucu üzerinde çalışan sanal bir makinedir.

Geleneksel sunucular genellikle fiziksel olarak kurulan ve bakımı yerel olarak yapılan donanım tabanlı sistemlerdir. Bulut sunucuları ise sanal ortamlarda çalışan ve internet üzerinden erişilen hizmetleri içerir. Bulut, ölçeklenebilir ve pay-as-you-go (kullanıldıkça öde) modeliyle maliyet etkin bir çözüm sunar.

Sunucu bakımı, yazılım güncellemeleri, donanım testleri, performans izleme ve düzenli yedekleme süreçlerini içerir.

Sunucular, daha fazla işlemci, bellek veya depolama ekleyerek ölçeklendirilebilir. Bulut sunucuları ise ihtiyaca göre otomatik olarak ölçeklendirilebilir.

Sizin İçin Buradayız

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim ve projenizi maksimum verimle tasarlayalım.