Kurumsal Hosting

  • Yüksek performanslı sunucular
  • Teknik ve idari yönetim desteği
Hemen Teklif Alın !

Domain, Hosting, Sunucu gibi teknolojik altyapınızı sağlıyoruz.

Dilerseniz diğer firmalar üzerinde tuttuğunuz envanterinizin idari ve teknik takibini sizin adınıza biz yapıyoruz.

Kurumsal İnternet Hizmetleri

Hosting Hizmetleri

Takip etmeye çalıştığınız teknolojik envanterinizi bize bırakın, siz işinize odaklanın !

Kurumsal Hosting

Web sayfalarınız dünyaya açılan kapılarınızdır. Bu kapıların her zaman açık kalması için yüksek performanslı web hosting hizmetimizden yararlanın. Windows ve Linux hosting paketlerimiz ile sitenizi barındırın.

Kurumsal Mail

Mail hosting hizmetimizle hızlı ve kesintiniz e-posta deyenimi yaşayın. Cep telefonları ve outlook destekli, webmail arayüzü olan mail servislerimizle ayrıcalıklı deneyimin keyfine varın. Hosting hizmetimiz yeterli gelmezse ya da bağımsız bir çözümüne ihtiyaç duyarsanız, sizin için ayrılmış bir mail sunucusu kiralayabilir, performansınızı katlayabilirsiniz.

Sunucu Kiralama

Gerek sektörel yazılımlarınız, gerekse web ve e-posta çözümleriniz için sunucu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tamamen size ayrılmış sunucularla paylaşılmış sunucu kullanımına son verin.

Yönetim Danışmanlığı

Takip etmeye çalıştığınız teknolojik envanterinizi bize bırakın, siz işinize odaklanın !

İdari Yönetim

Yeterli teknik personeliniz ya da alt yapınız yok mu ? Hosting ve domainlerinizi kendiniz mi takip ediyorsunuz ? Bırakın servisleri biz yönetelim, siz de şirketinizi yönetin. Faturalarınız ay sonu muhasebe departmanınız tarafından ödensin.

Teknik Yönetim

Bu işi yavaş yapan şirketlerden yoruldunuz mu ? Teknik sorunlarınız çözüme kavuşturmak için çok mu efor harcıyorsunuz ? Biz yönetelim, vaktiniz size kalsın.