Nokta Atışı Kalıcı Çözümler 

  • Zamanında teslim edilen projeler.
  • Yüksek performanslı yazılımlar.
  • Tecrübe sahibi azimli ekip.
  • Talep ve ihtiyaca özel sağlam strateji.
  • Rakiplerin üzerine taşıyan kalıcı planlar.
Özel Yazılım Çözümleri

Size Özel Paket Programlar 

Baştan sona gereksinim ve talepleriniz doğrultusunda geliştirilen yazılımlar, ihtiyaçlarınızı en pratik şekilde karşılamaya her daim hazırdır. Piyasada işinizin ve beklentilerinizin tam karşılığını bulamadığınız durumlarda, paket programlar eşliğinde yanınızdayız! İhtiyaçlarınızı yerine getirmeye yönelik hazır, ezbere olmayan sadece size özel planlanmış yöntemlerle en doğru seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Bütün Sistemlerinize Entegre Çözümler 

Yeni yazılımınız mevcut düzeninizi bozmasın. İş avantajı sağladığınız ve kullanmaktan zevk aldığınız uygulamalarınıza entegre çözümler geliştiriyor, akışınıza zarar vermiyoruz. Mevcut sistemlerinizle uyumlu; aynı zamanda modern ve gelişmiş çözümleri entegre ederek size vakit kazandırıyor, uzun vadede sürdürülebilirlik sağlıyoruz. Böylece var olan yazılımda büyük değişikliklere gitmeden yeni sisteme adaptasyonunuzu güçlendiriyoruz.

Tedarikçi Entegrasyonları 

Birbirinden farklı arayüzlerle servis sunan tedarikçilerinizin yeni sistemlerinizle tam entegre olmasını sağlıyoruz. Ürün satımı ve tedariğinde konsantrasyonu koruyarak tek bir kaynaktan XML pazaryeri entegrasyonu hizmetimizle e-ticaret sisteminizi bir adım öne taşımanız mümkün. Ayrıca stoksuz e-ticaret dropshipping sürecini hızlandıran tedarikçi entegrasyonu ile fark yaratan, kalıcı ve özgün çözümler sunuyoruz.

Banka ve Ödeme Entegrasyonları 

Yurt içi veya yurt dışı banka ve ödeme sistemi entegrasyonlarıyla dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz. Banka sistemlerine uyumlu sanal ödeme entegrasyonları sayesinde dijital platformda hesaplarınız güvende! Hızlı işlemler ve güncel ödeme yöntemleri ile banka entegrasyonu hizmetimiz geliştirildi. Tüm muhasebe operasyonlarınız farklı kaynağa ihtiyaç duymadan tek çatı altında pratik yoldan size sunulmak üzere hazırdır.

Ticari Entegrasyonlar 

Logo, Netsis, Mikro, Paraşüt gibi cari hesap, muhasebe ve back office yazılımlarınızla entegre oluyoruz. Pratik çözümler eşliğinde e-ticaret entegrasyonlarını son sistem gerekliliğine en uygun yöntemle optimize ediyoruz. Ürün alım satımı gerçekleştirdiğiniz web sitenizin ticari kimliğine katkı sağlayacak entegrasyon sistemimiz kolay kullanım imkanı sunar. Yazılımınızı değiştirmeden pazaryeri entegrasyonunu aktifleştiriyoruz.

ERP Entegrasyonları 

Erp yazılımlarınızla senkron çalışacak ve iş akışlarını daha kolay sürdürmenizi sağlayacak pratik çözümler sunuyoruz. Kurumsal kaynak planlamasında en avantajlı erp entegrasyon hizmetimiz sayesinde tedarik zinciri, satın alma, muhasebe, stok, üretim gibi tüm aşamalarda hızlı ve akıcı iş planı uygulayabiliyoruz. Tek panel üzerinden yönetebileceğiniz ürün stok durumu ile iş gücünden ve zamandan tasarruf edin!
 

Hemen Ara
Hemen Teklif Al