Mobil Uygulamalar

  • Yüksek performanslı uygulamalar.
  • Kusursuz kullanıcı deneyimi.
  • Tüm işletim sistemleriyle uyumlu.
  • Sürdürülebilir takip ve analiz süreci.
Mobil Uygulama Geliştirme

 

Tüm İşletim Sistemleriyle Uyumlu 

 
Native ya da hybrid uygulamanızı geliştiriyor kullanıcılarınıza kolayca ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Dilediğiniz iş ya da eğlence uygulamasını tercihleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor ve yüksek mobil kullanıcı memnuniyeti hedefliyoruz.

Native Uygulama Geliştirme 

Ios ve Android işletim sistemlerine uyumlu kusursuz, dinamik çalışan mobil uygulama geliştirme hizmetimizde Swift ve Kotlin programlama dili kullanılır.

Swift 

IOS platformunun yeni gözdesi swift ile harika işler çıkarıyoruz. Apple telefon modelleri ve Macbook bilgisayarlar için uyumlu swift programlama hizmetimiz IOS işletim sistemi için mükemmel seçim. Alanında uzman çalışma ekibimiz tarafından en güncel yazılım diliyle sizlere işlevsel kullanım imkanı sunuyor.

Kotlin 

Android camiasının popüler ve modern dili kotlin ile mobil uygulamanızı hem daha hızlı geliştiriyor hem daha kolay yönetiyoruz. Android işletim sistemiyle uyumlu tüm bilgisayar, tablet,  akıllı telefon ve saatler için kotlin mobil uygulama hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Hibrit Uygulama Geliştirme 

Mobil uygulamalarınızı hibrit geliştiriyor, native derliyoruz.

Xamarin 

Microsoft'un mobil uygulama geliştirme platformu konumundaki Xamarin, .Net ve C# ile hızlı ve kolay uygulamalar geliştirmemizi sağlıyor.

React Native 

Facebook'un "Bir kere öğrenin, istediğiniz yere yazın." Sloganıyla açık kaynak olarak geliştirdiği react native geliştiricilerin beğenisini kazanmasıyla ve kolay öğrenilebilmesi ile geliştiricilerin gözdesi arasında yer alıyor.

Hemen Ara
Hemen Teklif Al