Grafik Tasarım - Bidy Yazılım ve Teknoloji Grafik Tasarım - Bidy Yazılım ve Teknoloji

Grafik Tasarım

Markanızı Yansıtın

grafik tasarim

Kreatif Tasarımlarla Markanızı Yansıtın

Alanında uzman grafikerlerimizle markanızı yeniden yaratıyoruz. Etkileyici ve modern tasarımlarla ilk bakışta fark edilmenizi sağlıyoruz. Amacımız sizlere online dünyada rakiplerinizden daha özgün ve kreatif bir kimlik oluşturmak; üstelik özel talepleriniz doğrultusunda!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğinizi online platformda maksimum verimle yansıtabilmek için ihtiyacınız olan hizmeti Bidy Dijital ayrıcalığıyla sizleri bekliyor! Kaliteli, sürdürülebilir ve tamamen müşteri odaklı kurumsal kimlik grafik tasarımı işletmelerin doğrudan muhatabına ulaşabilmesinde kilit role sahip. İster yeni markanız için isterseniz de mevcut markanızın imaj revizyonu için bizimle iletişime geçin.

Logo

Markanızın yaratıcı ve özgün logolarını tam da hayal ettiğiniz gibi tasarlayan Bidy Dijital deneyimli ekibi logo tasarım hizmetiyle birçok müşterisini memnun etti! Şirket ya da işletmenizin kimliğini online dünyada bir adım öne çıkarmak için kesinlikle ihtiyacınız olan: İnovatif logo tasarımı. Rakiplerinizden farklı olmak ve sektörünüzde yeri sarsılmaz bir marka imajı yaratmak için Bidy Dijital hizmetinden yararlanın!

Matbuu Materyaller

Kurumsal kimliğinize uygun kartvizit, antetli kağıt, zarf, bloknot, cepli dosya gibi birçok materyal için tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ürün ve işletmenizin yazılı kaynaklar vasıtasıyla en doğru şekilde yansıtılabilmesi için sizleri Bidy Dijital Matbuu Materyaller hizmet programına davet ediyoruz. Kartvizit, ürün kataloğu, broşür, takvim, afiş, sticker gibi yazılı materyal tasarımları internet ortamı kadar yüz yüze tanıtımda da sizi rakiplerinizin ilerisine taşıyacak yetkinliğe sahip.

Sosyal Medya ve Banner

İster sosyal medya çalışmalarınız isterseniz de banner reklamlarınız için modern ve yaratıcı tasarımlar sunuyoruz. Günümüz reklam dünyasında sosyal medyanın kapladığı alan yadsınamaz. Markanızın tüm çalışma, hizmet ve iş etiğini bir bütün olarak yansıtabilmeniz adına Sosyal Medya Hesap Yönetimi hizmeti Bidy Dijital tecrübeli uzman ekibinin güvenilir ellerinde! Instagram, Facebook, Twitter gibi platformlarda sosyal medya uzmanlarımız tarafından marka kimliğinizi destekleyecek paylaşımlar, görsel ve yazılar taleplerinize en uygun şekilde hazırlanır ve takibi sağlanır.

Promosyon Ürünleri

Kalem, defter, ajanda, bardak altlığı, takvim, kartlık gibi promosyon ürünlerinizin tasarımını ihtiyaç ve taleplerinize yönelik tasarım fikirleriyle hazırlıyoruz. Promosyon Ürün Tasarımı, Bidy Dijital genç ve inovatif ekibinin disiplinli iş etiği sayesinde hızlı işleyen bir hizmettir.

Reklam Ürünleri

Muayenehane, spa salonu, güzellik merkezi, diş kliniği, kuaför, dershane, temizlik şirketi, dans ve spor okulları gibi işletmelerinizin tanıtımı için reklam ürünleri tasarımı Bidy Dijital ekibi tarafından en iyi çözümlerle hayata geçiriliyor. Afiş, broşür, el ilanı, katalog gibi materyallerinin tasarımlarını yaparak müşterilerinizle doğrudan temas etmenizi sağlıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR​

Grafik tasarım hizmetlerimiz genellikle marka tasarımı, reklam malzemeleri, dijital medya içerikleri ve diğer kurumsal kimlik tasarımlarını içerir.

Kurumsal kimlik tasarımı, işletmelerin benzersiz ve tanınabilir bir marka imajı oluşturmasına yardımcı olarak güven ve profesyonellik kazanmalarını sağlar.

Kurumsal kimlik tasarımımız genellikle logo, renk paleti, tipografi rehberi, kartvizit, mektup kağıdı, zarf tasarımlarını içerir.

Tasarım sürecimiz genellikle müşteri brief alımı, tasarım konseptleri oluşturma, geri bildirim toplama ve son revizyonları içerir.

Grafik tasarım projelerimiz genellikle vektör formatlar (AI, EPS) ve yüksek çözünürlüklü raster formatlar (JPEG, PNG) olarak teslim edilir.

Grafik tasarım işlerimizde telif hakkı ve lisanslama konularını müşteri ile paylaşarak anlaşmalar yapıyoruz.

Tasarım yenileme ihtiyacı genellikle marka evrimi, hedef kitlenin değişimi veya rekabetçi bir güncelleme gerekliliği durumunda belirlenir.

Sizin İçin Buradayız

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim ve projenizi maksimum verimle tasarlayalım.