Dijital Pazarlama - Bidy Yazılım ve Teknoloji Dijital Pazarlama - Bidy Yazılım ve Teknoloji

Dijital Pazarlama

Sürdürülebilir Başarılar Edinin

dpm

Zirvede & Arama Motoruyla Uyumlu

Arama motorlarıyla dost olmanızı sağlıyor, sosyal medya ve online reklam bütçelerinizi yönetiyoruz. Reklamlarınızı sürekli takip ediyor ve optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Birim maliyetlerinizi düşürüyor ve dönüşümlerinizi arttırıyoruz.

Dijital Pazarlama

Günümüzde dijital platformlar neredeyse tüm firmalar için bulunmaz bir fırsat; üstelik gereklilik. Marka ve ürünlerinizin online mecralarda reklamlarını en doğru stratejilerle yönetiyoruz. Dijital dünyada daha iyi yer edinmenizi sağlıyor müşterilerinizin onlara dokunduğunuz ilk anda sempatisini kazanıyoruz. Bidy.com dijital pazarlama hizmeti sayesinde marka tanıtımınızı modern dünyaya uyum şekilde gerçekleştiriyor; kimliğinizi zirveye taşıyoruz.

Google Reklamları

Google Ads hizmeti sayesinde firmanızı, ürün ve markanızı online ortamda dinamik ve sürekli olarak büyütün! Google reklamları vermek isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm aşamaları tecrübeli ekibimizle gerçekleştiriyor ve sürecin birebir takibini sağlıyoruz. Google reklamlarınızın en doğru kişilere en uygun bütçelere ulaşması uyguladığımız stratejik politikalarla çok daha kolay! Bidy Google reklam hizmeti sayesinde satışlarınızı artırın ve bu deneyiminin sürekliliğine tanık olun!

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, Twitter, Linked-in business üzerinden potansiyel hedef kitlenizi belirliyor, onlara en kolay yoldan ve en önemlisi de doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz. Firmanızın tüm yeniliklerini, kampanyalarını ve ürün tanıtımlarını sosyal medya reklam hizmeti ile rahatlıkla gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya reklamı nasıl verilir, sosyal medyada markamı nasıl öne çıkarırım? dediğiniz anda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak sosyal medya reklamı hizmetimiz uzman ekibimiz tarafından direkt sunulacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında Seo uyumlu ve organik olarak yeni algoritmalarla paralel yükselmenizi sağlıyoruz. Bazen yanlış tekniklerle, bazen de ilgisizlik sebebiyle geriye düşen sitenizin yeniden yükselmesini sağlıyoruz. Web sitenizde yer alan ürün, kategori, hizmet ya da içeriklerinizin organik trafiğini adım adım artırarak arama motorlarında marka kimliğinizi pekiştiriyoruz. Seo uyumlu web sitesi stratejilerimiz, alanında uzman Seo analistlerimiz tarafından sağlam sistem anlayışıyla gerçekleştirilmektedir. Günümüzde web sitesi tasarımları Seo uyumundan bağımsız düşünülemez; bu aşamada en ince detaylarıyla arama motoru optimizasyonu hizmetimiz rakiplere fark atan programlamalarla huzurlarınızda!

Site İçi Optimizasyon

Sitenizin teknik performans yeterliliklerini başarıyla yerine getirmesi ve kullanıcıya hızlı, kullanabilir ve akıcı bir deneyim yaşatması arama motorlarının en önemli kriterleri arasındadır. Site hızı, rakip analizi, SSL sertifikası ve Seo uyumlu doğru anahtar kelimelerle hazırlanmış makale ve içerikler gibi tüm etmenler site içi optimizasyon için altın kurallardır. Siz de web sitenizin site içi optimizasyon işlemlerini en doğru şekilde gerçekleştirmek istediğiniz an A’dan Z’ye site içi optimizasyon çalışmalarınız için buradayız!

Site Dışı Optimizasyon

Site dışı optimizasyon, sitenizin internet camiasındaki diğer siteler tarafından ne kadar bilindiği ve sevildiğiyle ilgili olan ve temelde dışarıdan aldığınız linklerin kalitesi ile değer kazanan bir performans aracıdır. Site dışı optimizasyon hizmetlerinde en çok tercih edilen yöntemlerin başında backlink yazıları gelir. Backlink yazıları sayesinde web sitenizin kendi adresiniz dışında diğer siteler kanalıyla tanıtımını yapabilirsiniz. Hazır, ezberden ve tek kalıp backlink paketlerinden uzak durun, biz kalıcı çözümler için buradayız!

Dönüşüm İzleme ve Veri Analitiği

Harcadığınız reklam bütçelerinin size nasıl döndüğüyle yakından ilgileniyoruz. Reklam ve dijital pazarlama için ayırdığınız paranın maksimum verimle size geri dönmesini sağlayan dönüşüm izleme ve veri analitiği hizmeti, bir web sitesinin sürdürülebilir başarısı için olmazsa olmazdır. Eğer siz de bütçenizi ve reklam giderlerinizi tek kaynaktan yönetmek, geri dönüş trafiğini yakından takip etmek isterseniz Bidy  ekibi, dönüşüm izleme ve veri analitiği hizmeti ile düzenli kontrol ve iyileştirme çözümleri her an yanınızda!

Analitik ve Dönüşüm Servisleri

İçinde bulunduğumuz modern çağın kalite standartları maksimum özenle hazırlanmış, tam donanımlı bir web sitesi ve düzenli dijital pazarlama teknikleri ile şekilleniyor. Bidy.com web sitenizin online mecrada ihtiyaç duyabileceği tüm araçların yanında analitik ve dönüşüm servisleri hizmeti ile fark yaratmaya hazır! Bize başvurduğunuz ilk günden itibaren ziyaretlerinizi ve dönüşümlerinizi titizlikle takibe alıyoruz. Ücretli ve ücretsiz analiz araçlarıyla sizi kimlerin nasıl ziyaret ettiğini raporluyoruz. Ziyaretçilerinizin genel profilini belirleyerek web sitenizin bu stratejiye yönelik en uygun yöntemle geliştirilmesini adım adım, kararlılıkla sağlıyoruz.

Sizin için buradayız

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim ve projenizi maksimum verimle tasarlayalım.

SIK SORULAN SORULAR​

Anahtar kelime araştırması, hedef kitlenin arama terimlerini belirleyerek içerik ve SEO stratejilerini optimize etmek için kullanılır.

Sayfa içi optimizasyonlarda meta etiketleri, başlık yapısı kullanırken, sayfa dışı optimizasyonlarda backlink oluşturma ve sosyal medya etkileşimleri gibi faktörleri değerlendiriyoruz.

SEO performansını organik trafik artışı, sıralama iyileştirmeleri ile ölçerken, dijital pazarlama performansını ise dönüşüm oranları, tıklama başına maliyet ve sosyal medya etkileşimleri ile değerlendiriyoruz.

Kullanıcı dostu web tasarımı, hızlı yükleme süreleri ve kişiselleştirilmiş içeriklerle kullanıcı deneyimini iyileştiriyoruz.

Mobil uyumlu web tasarımı, hem kullanıcı deneyimini artırır hem de Google tarafından ödüllendirilen bir SEO faktörüdür. Mobil uyumlu siteler, arama motoru sıralamalarını olumlu yönde etkiler.

Dijital pazarlama stratejimizde yerel SEO unsurlarını kullanarak, işletmenin yerel aramalarda daha görünür olmasını sağlıyoruz. Yerel anahtar kelimeler, Google My Business optimizasyonu ve yerel incelemeler bu stratejiyi destekler.

Veri güvenliği ve gizliliği, dijital pazarlama kampanyalarımızın merkezinde yer alır. Müşteri verilerini güvenli bir şekilde korur, veri koruma standartlarına uyarız.

Sizin İçin Buradayız

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim ve projenizi maksimum verimle tasarlayalım.