İnternette Öne Çıkın

  • Arama motorlarında üst sıralarda yer alın
  • Reklam bütçenizin karşılığını alın.
Hemen Teklif Alın !

Arama motorlarıyla dost olmanızı sağlıyor, sosyal medya ve online reklam bütçelerinizi yönetiyoruz.

Reklamlarınızı sürekli takip ediyor ve optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Birim maliyetlerinizi düşürüyor ve dönüşümlerinizi arttırıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Online mecralarda reklamlarınızı yönetiyoruz. Dijital dünyada daha iyi yer edinmenizi sağlıyor müşterilerinizin onlara dokunduğunuz ilk anda sempatisini kazanıyoruz.

Google Reklamları

Google reklamlarınızın en doğru kişiler en doğru bütçelerle uşalmasını sağlıyor, satışlarınızı arttırıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, Linked-in üzerinden potansiyel hedef kitlenizi belirliyor, onlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google, yandex, bing gibi arama motorlarında organik olarak yükselmenizi sağlıyoruz. Bazen yanlış tekniklerle, bazen de ilgisizlik sebebiyle geriye düşen sitenizin yükselmesini sağlıyoruz.

Site İçi Optimizasyon

Sitenizin teknik performans yeterliliklerini başarıyla yerine getirmesi ve kullanıcıya hızlı, kullanıbilir ve akıcı bir deneyim yaşatması arama motorlarının en önemli kriterleri arasındadır. Site içi optimizasyon çalışmalarınız için buradayız !

Site Dışı Optimizasyon

Sitenizin internet camiasındaki diğer siteler tarafından ne kadar bilindiği ve sevildiğiyle ilgili olan ve temelde dışarıdan aldığınız linklerin kalitesi ile değer kazanan bir performans aracıdır. Hazır back link paketlerinden uzak durun, biz kalıcı çözümler için buradayız.

Dönüşüm İzleme ve Veri Analitiği

Harcadığınız reklam bütçelerinin size nasıl döndüğüyle yakından ilgileniyoruz.

Analitik ve dönüşüm servisleri

İlk günden ziyaretlerinizi ve dönüşümlerinizi takibe alıyoruz. Ücretli ve ücretsiz analiz araçlarıyla sizi kimlerin nasıl ziyaret ettiğini raporluyoruz.